مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت های اعتباری تالیا چه خصوصیاتی دارند؟

خرید سیم کارت های اعتباری در بین عموم مردم فراگیرتر و از لحاظ قیمت نیز به صرفه تر از سیم کارت های دائمی است. بر همین اساس اپراتورهای تلفن همراه در کشور علاوه بر سیمکارت های دائمی اقدام به فروش سیم کارت های اعتباری نیز می کنند. جالب است بدانید که تالیا؛ اولین اپراتور سیم کارت اعتباری تلفن همراه  درایران است. 

این سیم کارت ها دارای پوشش سراسری در تمام کشور، با کیفیت مطلوب، پشتیبانی مناسب تا کسب رضایت مشترک و با تعرفه‌های مکالمه، پیامک و بسته‌های اینترنتی رقابتی و اقتصادی است.این اپراتور موفق به ارتقاء شبکه خدمت رسانی خود به ۴,۵G شده است. هم‌اکنون تمامی مناطق شهری و اغلب مناطق روستایی و جاده‌های کشور تحت پوشش شبکه‌ تالیا بوده و مشترکان محترم می‌توانند با استفاده از سیم‌کارت‌های تالیا تجربه‌ لذت‌بخشی از اینترنت همراه با سرعت بالا را داشته باشند.

با استفاده از سیم کارت تالیا در هر لحظه و هر کجا ارتباطی امن و پایدار در اختیار شما می‌باشد-با روش‌های خرید آسان شارژ، هیچگاه بدون اعتبار نخواهید بود- تجربه لذت بخشی با اینترنت پرسرعت تالیا همراه شما خواهد بود.

برای خرید سیم‌کارت اعتباری تالیا می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز امور مشتریان و نمایندگان فروش در سراسر کشور اقدام نمایید.

درحال حاضر تعرفه برقراری تماس و پیامک با استفاده از سیم‌کارت‌های اعتباری تالیا با دیگر اپراتورها طبقتعرفه مکالمه و پیامک میباشد.

مشترکین محترم می‌توانید جهت اطلاع از تعرفه خدمات دریافتی از مراکز امور مشتریان تالیا،به صفحه تعرفه خدمات تالیا مراجعه نمایند.

سیم کارت جدید تالیا مبتنی بر بستری از جدیدترین فناوری تلفن همراه بنام +Advanced LTE بوده که سرعت انتقال دیتای آن تا ۷ برابر نسل سوم و ۳ برابر نسل چهارم می‌باشد.

این سیم کارت با داشتن اینترنت پرسرعت ۴,۵G LTE امکان مشاهده‌ی بدون وقفه برنامه‌های تلویزیونی، ویدئوهای آنلاین با کیفیت بالا و انتقال اطلاعات حجیم، همچنین برقراری تماس تصویری با برنامه‌های کاربردی و شبکه‌های اجتماعی، انواع بازی‌های آنلاین و بسیاری مزیت‌های دیگر را برای کاربر فراهم می‌آورد.

در صورتی که مایل به ارتقای سیم کارت نسل دو و قدیمی خود به سیم کارت نسل ۴,۵G LTE تالیا هستید با امور مشترکین تالیا تماس بگیرید تا شما را در خصوص مراجعه به دفاتر نمایندگی ها تالیا راهنمایی نمایند.

۱۴۰۱/۶/۳۱
دریافت لیست شماره های 912