مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت کد 3 سومین نوع از دسته بندی سیم کارت همراه اول  می باشد. همانطور که می دانیم سیم کارت رند ، جزء گران ترین و با ارزش ترین سیم کارت  های موجود در بازار فروش سیم کارت است. محبوبیت خط رند همراه اول سبب گردیده تا برای راحتی بیشتر و قیمت گذاری سریعتر، دسته بندی های مختلفی از این شماره ها صورت پذیرد. 

ولی همین سیم کارت های رند نیز بر اساس نوع دسته بندی، قیمت های متفاوتی دارند که باعث می شود در زمان قیمت گذرای سیم کارت از نقطه اوج ارزش گذاری به پایین ترین جایگاه تنزل پیدا کنند.

 با وجود متفاوت بودن قیمت خرید سیم کارت 0912 کد 3 در سایت‌های فروش ، به خوبی می‌توان فهمید که انتخاب شماره و بستر خرید و فروش سیم کارت تا چه حد می‌تواند در نرخ آن تاثیر گذار باشد.

در سایت مشترکین جم یک ترفند عالی برای خرید سیم کارت همراه اول کد ۳ به عنوان هدیه با شماره دلخواه در نظر گرفته شده است . مرحل کار به این صورت است که شما  قیمت‌ها را به صورت پیوسته چک کنید تا اگر فروشنده سیم کارت، آفر ویژه‌ای برای آن خط در نظر گرفته باشد، آن را از دست ندهید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت