مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت کد 2 همراه اول دومین  سیم کارت همراه اول در بازار می باشد. سیم کارت همراه اول  همواره جزء محبوب ترین سیمکارت های موجود در بازار بوده است. خط رند همراه اول ( شماره رند) یکی از خطوط بسیار پرطرفدار این اپراتور می باشد که با توجه به قیمت سیم کارت رند در بازار از قیمت بالایی برخوردار است. متقاضیان خطوط همراه اول در گذشته با مراجعه حضوری به مراکز فروش سیم کارت اقدام به تهیه خط مورد نظر خود می کردند. با پبشرفت تکنولوژی در دهه های اخیر، خرید و فروش و حتی قیمت گذاری سیم کارت نیز نیاز به مراجعه حضوری ندارد.  خطوط همراه اول به دسته های مختلفی تقسیم می شوند به عنوان مثال سیم کارت کد 1 ، سیم کارت کد 2، سیم کارت کد 3  و ... 

 برای اینکه بتوانید یک سیم کارت همراه اول را به صورت حضوری خریداری کنید، می‌توانید به دفتر خدمات ارتباطی مشترکین جم مراجعه کنید. و یا با یک تماس سیم کارت خود را در محل تحویل بگیرید.

 

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت