مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

 سیم کارت 912 بیش از 70 هزار کیلومتر از جاده ها را تحت پوشش خود قرار داده است. بر طبق تحقیقات به عمل آمده، سیم کارت رند زودتر و راحت تر از دیگر شماره ها به حافظه سپرده می شوند. سیم کات کد 1 جزء محبوبترین نوع سیم کارت همراه اول می باشد. شماره رند همواره ارزشی بالاتر از دیگر سیم کارت ها در بازار فروش سیم کارت داشته و با وجود بالا بودن قیمت سیم کارت رند همواره در اولویت انتخاب کاربران تلفن همراه بوده است. در این میان بهای این سیم کارت ها گاهی به چند صد میلیون تومان نیز رسیده است. همچنین اغلب قیمت گذاری سیم کارت ها براساس تجربیات کارشناسان حرفه ای و وضعیت بازار امکان پذیر است.

در این بخش ما به ارائه سیم کارت های همراه اول کد 1 پرداخته ایم. شما می توانید با سرچ در بین خطوط موجود سیم کارت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با تماس با مشاوران ما در کمترین زمان ممکن اقدام به خرید خط مورد نظر خود کنید

 

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت