مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

تقاضا برای خرید سیم کارت همراه اول از ابتدای ورود سیم کارت به کشور تا کنون از استقبال بالاتری نسبت به سایر سیمکارت ها از اپراتورهای دیگر  بوده است. خرید سیم کارت کد 5 نیز مانند شماره های کد 4 از لحاظ قیمت سیم کارت ( قیمت خط ۰۹۱۲ ) مقرون به صرفه تر می باشد. اگر برای فروش و یا خرید سیم کارت 0912  خود عجله دارید نگران نباشید! شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی ساده از قیمت سیم کارت خود اطلاع حاصل کنید و با کمک ما به منصفانه‌ترین قیمت آن را بفروشید.

یکی از اهداف اصلی ما، تسهیل خرید سیم کارت 0912 کدهای 0 تا 9 می‌باشد. قیمت سیم کارت 0912 کد 5 همراه اول با توجه به رند بودن( خرید خط رند)، صفر یا کارکرده بودن متفاوت است و شما می‌توانید در این صفحه انواع سیم کارت کد 5 را ببینید و در کمترین زمان و به صرفه‌ترین سیمکارت  را انتخاب کنید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت