مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت همراه اول 0991 برای اولین بار در سال ۱۳۹۶ وارد بازار فروش سیم کارت شد.  این سیم کارت در قیمت های مختلف وجود دارد و دارای طرفداران بسیاری می باشد. این پیش شماره به صورت دائمی و اعتباری ارائه شده است. خط 0991 برای کسانی که قصد دارند با هزینه کم، اقدام به خرید سیم کارت همراه اول کنند مناسب می باشد.

کسب‌و‌کارهای مختلفی از این خط استفاده می‌کنند. بنابراین اگر می‌خواهید سیم کارت ۰۹۹۱ بخرید در این صفحه لیست شماره‌ها به همراه قیمت سیم کارت وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از فیلترها نیز لیست نمایشی را سفارشی سازی کنید تا بتوانید شماره موردنظر خود را بهتر پیدا کنید. برای خرید سیم کارت اعتباری با کد 0991 تنها کافی است بعد از انتخاب شماره از روی سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن صاحب شماره انتخابی مورد نظر خود شوید.

یک مزیت همراه اول ۰۹۹۱ این است که شماره رند این کد هنوز موجود هستند و مشتریان محترم می‌توانند آن را به راحتی خریداری کنند.

 

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت