مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

فروش سیم کارت

سیم کارت قابل فروش و نحوه  قیمت گذاری سیم کارت در مراکز معتبر و رسمی

 معاملات خط که همان دفاتر پیشخوان دولت هستند به شرح زیر است

همانطور که می دانید اولین قدم برای فروش سیم کارت اطلاع از قیمت سیم کارت است. مراکز بسیاری در بازار سیم کارت به این کار مشغول می باشند. توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که برای انجام این کار از مراکز معتبر خرید سیم کارت  استعلام بگیرید.

 

این قیمت گذاری بر اساس چند اصل انجام می شود. اگر شما سیم کارت رندی برای فروش دارید لازم است تا نکاتی را در این خصوص بدانید.

 

نوع رند بودن سیم کارت اصلی ترین عامل موثر بر قیمت آن است. حتی اگر یک سیم کارت رند دارید که می خواهید آن را به قیمت خوبی به فروش برسانید، تشخیص نوع سیم کارت اولین گامی است که باید بردارید. سیم کارت رند همراه اول ( سیم کارت 912 )، همچنین سیم کارت رند از از تمام اپراتور های موجود در کشور دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر سیم کارت ها می باشد. با توجه به رند بودن سیم کارت قیمت نهایی متفاوت خواهد بود.

 

برای موفقیت در بازار معاملات سیم کارت رند مثل هر بازار دیگری باید حواستان به آن باشد. تقاضا برای کدام نوع سیم کارت بیشتر است و خواهان بیشتری دارد.

 

این شناخت به شما کمک می کند تا در قیمت گذاری بهتر عمل کنید زیرا اصلی ترین معیار برای تعیین قیمت سیم کارت های رند، تقاضای بازار است. به عنوان مثال خرید سیم کارت همراه اول رند یکی از پرطرفدارترین نوع سیم کارت هاست.

 

مشترکین جم بخشی جهت خرید سیم کارت از متقاضیان راه اندازی نموده است. تخمین قیمت نیاز به کارشناسی تخصصی و افراد با تجربه دارد و افراد بی تجربه در این زمینه موفقیت کسب نخواهند کرد. برای استعلام باید به دنبال افرادی باشید که تجربه بالایی در این حوزه داشته باشند. انواع خطوط دائمی و اعتباری همراه اول،ایرانسل،رایتل ودیگر اپراتور ها با توجه به نیاز شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

ما در دفتر پیشخوان جم به شما این امکان را می دهیم که خط مورد نظرتان را زیر نظر کارشناسان با تجربه قیمت گذاری کنید . همچنین بتوانید آن را با بهترین قیمت و خیالی آسوده به فروش برسانید.

 

شما عزیزان می توانید شماره خود را از طریق واتساپ ( 09382222104) و یا تماس با شماره تلفن های زیر اعلام کنید. همچنین اگر به دنبال خرید فوری سیم کارت می باشید، همکاران ما پس از قیمت گذاری سیم کارت و توافق با شما در خصوص قیمت سیم کارت و انجام مراحل قانونی ثبت بنام خریدار (مشترکین جم) وجه مربوطه را به حساب شما منتقل نموده و رسید آنرا برای شما ارسال می نمایند و یا اینکه در صورت درخواست مشتری ، شما را به نزدیکترین امور مشترکین معرفی نموده تا مراحل فوق الذکر را به نمایندگی از این مرکز انجام داده و وجوه مربوط را به حساب شما منتقل نمایند.

 

جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

 02188888921 -  02144444312 -  02122220903

 

یکی از دغدغه‌هایی که فروشندگان با آن مواجه اند، این است که بسیاری از افراد که دارای خط رند و غیر رند هستند و خواهان قیمت گذاری حرفه و دقیق می باشند. از نظر کارشناسان ما که در این زمینه فعالیت و تجربه فراوان دارند، رعایت نکات اصولی در زمینه خرید و فروش به شما کمک خواهد کرد که خط خود را به آسانی و مناسب ترین قیمت بفروشید.

مشترکین جم دارای تیمی با تجربه و فعال در زمینه خرید و فروش سیم کارت رند و معمولی آماده خرید و یا فروش سیم کارت های شما می باشد.

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت