مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

خرید سیم کارت ( خرید خط رند 0912) همراه اول. سیم کارت های همراه اول همواره جزء محبوب ترین سیمکارت های مجود در بازار بوده اند. خط رند همراه اول ( خط رند) یکی از خطوط بسیار پرطرفدار این اپراتور می باشد که با توجه به قیمت سیم کارت رند ( سیم کارت رند ) در بازار از قیمت بالایی برخوردار است. متقاضیان خطوط همراه اول در گذشته با مراجعه حضوری به مراکز فروش سیم کارت اقدام به تهیه خط مورد نظر خود می کردند. با پبشرفت تکنولوژی در دهه های اخیر، خرید و فروش و حتی قیمت گذاری سیم کارت نیز نیاز به مراجعه حضوری ندارد.  خطوط همراه اول به دسته های مختلفی تقسیم می شوند به عنوان مثال سیم کارت کد 1 ، سیم کارت کد 2، سیم کارت کد 3  و ... برای تهیه این خطوط راه های مختلفی وجود دارد که در  زیر به انواع راه های تهیه خطوط همراه اول پرداخته ایم. 

خرید به صورت حضوری : برای اینکه بتوانید یک سیم کارت همراه اول ( سیم کارت 912 ) را به صورت حضوری خریداری کنید( خرید فوری سیم کارت) ، می‌توانید به این مراکز مراجعه کنید.

دفاتر نمایندگی رسمی همراه اول : آسان‌ترین و اولین راه برای تهیه سیم کارت همراه اول که به ذهن هر فرد می‌رسد، مراجعه به دفاتر فروش و نمایندگی رسمی این اپراتور است. معمولا تنوع قیمت و شماره خطوط در نمایندگی‌های رسمی چندان زیاد نیست ولی باز هم شما می‌توانید بهترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

لیست سیم کارت ها

موردی یافت نشد
جزئیات شماره وضعیت آخرین بروزرسانی قیمت ( تومان ) تماس
دفاتر خدمات ارتباطی از معتبرترین و قابل اعتماد‌ترین مراکز برای خرید سیم کارت همراه اول دفاتر خدمات ارتباطی هستند. در کنار هزاران خدمات دیگری که به مشتری‌ها ارائه می‌دهند، خرید سیم کارت از این اماکن نیز ممکن است.
دفتر پیشخوان و دفتر خدمات ارتباطی جم یکی از مراکز معتبر فروش سیم کارت همراه اول می باشد. این مرکز در راستای کسب رضایت متقاضیان و  همراهان گرامی خدمات ذیل را ارائه می نماید :
- با امکان قابلیت جستجوی پیشرفته سیم کارت انتخابی خود را جستجو و خریدتان را نهایی کنید.
- فروش اقساطی سیم کارت های منتخب
- خدمات حضوری و غیرحضوری

 مشترکین جم با افتخار آماده ارائه هرگونه خدمت رسانی درزمینه سیم کارت اعم از خرید، فروش و قیمت گذاری سیم کارت ، به شما همراهان گرامی می باشد.

فروشگاه‌های فروش موبایل و سیم کارت
از دیگر روش‌های خرید سیم کارت همراه اول زمانی است که برای خرید موبایل به فروشگاه‌های فروش موبایل مراجعه کرده اید، در همان روز می توانید سیم کارت را نیز خریداری کنید. مثلا فروشگاه‌های موجود در پاساژ علاءالدین، علاوه بر فروش موبایل و تلفن همراه، سیم کارت نیز می‌فروشند. البته این روش به دلیل عدم پشتیبانی کافی پس از فروش، چندان توصیه نمی‌شود.

خرید به صورت غیرحضوری و اینترنتی
داستان خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، خود بحثی جداست، پس چه بهتر که آن را در بخش جداگانه‌ای برایتان شرح دهیم؛ به بخش بعدی توجه کنید.
سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت