مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

سیم کارت همراه اول و فناوری MEC

 سیم کارت های همراه اول مجهز به فناوری MEC شد .

 سیم کارت های همراه اول  مجهز به فناوری MEC شد یوزکیس سلامت بر بستر 5G  بهره می برند.‎ با توجه به اخبار رسیده از نمایشگاه تلکام امسال، اپراتور همراه اول از یکی دیگر از طرح های خود رونمایی کرد. همراه اول همواره یکی از محبوب ترین سیمکارت ها در بازار خرید سیم کارت بوده است.

اپراتور بزرگ همراه اول، در نمایشگاه تلکام 2023، امکان لمس و بهره‌مندی از تکنولوژی‌های نوین در زندگی روزمره را با ارائه یوزکیس ویژه حوزه سلامت که قابلیت پیش‌بینی حملات صرع با آنالیز سیگنال‌های مغزی را دارد برای کاربران خود فراهم کرد.

براساس گزارشات رسیده از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول با حضور در نمایشگاه تلکام که بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات می‌باشد سعی کرده سبدی متنوع از محصولات خود را به بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ارائه دهد.

فناوری MEC چیست؟

در این رویداد یکی از اقدامات اپراتور همراه اول انتقال تجربه استفاده و بکارگیری پلتفرم بومی MEC در قالب یک یوزکیس منحصر بفرد است که در صورت تجاری شدن ابزارهای مورد نیاز آن، قابلیت پیش بینی بروز «حملات صرع» را برای کاربران تلفن همراه دارد و با امکان ارسال نوتیفیکیشن و پیامک به مراکز اورژانس اطلاع‌رسانی خواهد کرد. همچنین در صورتی که به خودروی هوشمند اتصال داشته باشد و زمانی که بیمار در معرض خطر و حمله قرار داشته باشد و در حال رانندگی نیز باشد این قابلیت را دارد که علاوه بر کنترل خودرو و کاهش سرعت از ایجاد حوادث ناگوار و دردناک جلوگیری می‌کند.

با تمرکز بر مقوله «هوش مصنوعی» بخش فنی اپراتور اول تلفن همراه توانسته این یوزکیس را در نمایشگاه تلکام 2023 به کاربران سیم کارت های خود ارائه کند. فرآیند اجرایی یوزکیس مذکور به این شکل به کاربران ارائه می‌شود که روی سر افراد حسگر مغزی قرار می‌گیرد و سه تا چهار ثانیه پیش از وقوع حمله با آنالیز کردن سیگنال‌های مغزی هشدار می‌دهد.

این یوزکیس با وجود قابلیت تحرک‌پذیری و ظرفیت گسترده شبکه ارتباطی همراه اول امکانی را برای کاربران خود فراهم می‌کند تا افرادی که دارای بیماری صرع هستند در زمان رانندگی و قبل از حمله متوجه شوند و بتوانند خودروی خود را کنترل کنند. لازم به ذکر است پروژه MEC عنوان اختصاری Mobile edge computing و سلوشنی برای پردازش روی لبه شبکه است. هم اکنون همراه اول پلتفرم MEC را به صورت تجاری در دست بهره برداری دارد.

 

۱۴۰۲/۱۰/۱۶

نظرات کاربران

سیم کارت دریافت لیست شماره های 912
سیم کارت