متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

هدیه ۲۰ گیگابایتی شاتل موبایل به معلمان

سیمکارت

فرهنگیانی که مشترک سیم کارت های شاتنل می باشند از این اپراتور اینترنت هدیه می گیرند.شاتل‌موبایل با هدف پاس‌داشت زحمات معلمان برای تدریس غیرحضوری در شرایط آموزش از راه دور به‌علت شیوع ویروس کرونا در سال تحصیلی جدید، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه‌ سه‌ماهه به سیم‌کارت آنان هدیه داد. همچنین معلمان می توانند با مراجعه به درگاه فروش سیم کارت در سایت شاتل اقدام  به خرید سیم کارت های شاتل کنند و از هدیه در  نظر گرفته ی این اپراتور استفاده نمایند.

باتوجه‌به ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و فعالیت غیرحضوری مدارس، شاتل‌موبایل با هدف ایجاد سهولت در ارائه‌ی محتواهای آموزشی و قدردانی از معلمان عزیز کشورمان که در وضعیت فعلی و به‌علت شیوع بیماری، متحمل زحمات مضاعفی شده‌اند، بسته‌ی اینترنتی سه‌ماهه‌ی هدیه با حجم ۲۰ گیگابایت به این قشر تلاشگر اختصاص داده است.

این بسته‌ی هدیه درادامه‌ی اقدامات قبلی شاتل‌موبایل برای پیشگیری از شیوع بیماری و تسهیل ارتباطات در زمان همه‌گیری ویروس کرونا برای معلمان در نظر گرفته شده است. ازجمله این اقدامات می‌توان به فراهم‌کردن امکان خرید سیم‌کارت و ثبت‌نام به‌صورت غیرحضوری، افزایش پهنای باند اینترنت، حمایت از کمپین خیریه‌ی مهربانه برای تهیه‌ی اقلام بهداشتی برای گروه‌های آسیب‌پذیر، بسته‌ی اینترنت هدیه برای معلمان در سال تحصیلی گذشته اشاره کرد.

این بسته‌ی هدیه به‌صورت خودکار و بدون نیاز به هیچ‌گونه اقدام خاصی فعال شده است. تمامی معلمان شاتل‌موبایلی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به این اپراتور معرفی کرده است، می‌توانند از این بسته‌ی هدیه استفاده کنند.

 

۱۳۹۹/۶/۲۵