مشاوره رایگان   021.22.22.0903
متقاضی خرید سیم کارت / فروش سیم کارت در محل هستم

در صورتی که مایل به خرید یا فروش غیر حضوری هستید شما را به نزدیکترین دفتر پیشخوان دولت معرفی می کنیم تا به نمایندگی از طرف ما خرید یا فروش را انجام دهند و یا با شماره 88888921 تماس بگیرید.

خرید سیم کارت 5G و تعویض سیم کارت قدیمی

خرید سیم کارت های 5G این روزها در بازار فروش سیم کارت بحث داغی پیدا کرده است و تعدادی افراد سود جو به بهانه ی طرح تعویض سیم کارت های قدیمی با سیمکارت های 5G اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان این سیم کارت ها می کنند.

در همین راستا مدیرکل ارتباطات استان کرمان گفت: تماس اشخاص به منظور تعویض سیم کارت به ۵G، کلاهبرداری است. حسین ساجدی‌فر، مدیرکل ارتباطات استان کرمان‌گفت: از آنجاکه مقرر شده در آینده نزدیک فناوری نسل ۵ (۵G) در شهر کرمان توسط اپراتورها‌ی تلفن همراه نصب و راه اندازی گردد، با توجه به سوء استفاده برخی افراد سودجو در فروش سیم کارت نسل پنجم ۵G، به اطلاع مردم شریف استان کرمان می‌رساند که در این زمینه هیچ اقدامی انجام ندهند.

به گفته او، خدمات نسل ۵ تلفن همراه نیاز به تعویض سیم کارت نداشته و سیم کارت‌های موجود جوابگوی استفاده از این فناوری هستند.

 

ساجدی فر تصریح کرد: مراجعه و تماس اشخاص به منظور تعویض سیم کارت، کلاهبرداری بوده و خواهشمند است مردم  به هیچ عنوان فریب افراد کلاهبردار در این زمینه را نخورده و از خرید هرگونه سیم کارت با نام ۵G اجتناب کنند.

گفتنی است  اینترنت نسل پنجم علاوه بر این که پهنای باند تلفن های همراه را گسترش می دهد ، شبکه های تلفن همراه را نیز افزایش می دهد . اینترنت نسل پنجم فوق العاده سرعت بالایی دارد و شاید الان گفتن این موضوع قابل فهم نباشد و هم چنین بی شک با رونمایی اینترنت نسل پنجم ، طیف گسترده ای از اختراعات که می تواند جامعه را هر چه بهتر به مدرنیسم سوق دهد ، به همراه آن اتفاق خواهد افتاد که تمامی آن ها نیازمند فناوری و تکنولوژی ای به نام اینترنت 5G هستند . 

 
 

۱۴۰۱/۸/۲۴
دریافت لیست شماره های 912